Převody bytů do "osobního vlastnictví"

Vypracujeme kupní smlouvy o převodu vlastnictví jednotky z BD na jeho nájemníka, případně na jiné osoby. Tato služba se týká již existujících jednotek i jednotek rozestavěných (dosud nezkolaudovaných). Tato služba nezahrnuje vypracování smlouvy o dalším členském vkladu. Cena za jednu smlouvu je 1200,- Kč bez DPH. Při více, jak 20 převáděných jednotkách Vám rádi nabídneme individuální cenové podmínky. Nezávazné nacenění Vám rádi zašleme po zaslání poptávky z Vaší strany. Vyplňte formulář a uveďte do něj o jakou službu máte zájem. Případně nám napište na info@svjpravnik.cz či zavolejte.

Jsem
Sjednat schůzku
Nejnovější články

Smluvní pokuta místo kauce?

Novela občanského zákoníku znovu navrací možnost pronajímatelům sjednat smluvní pokutu. Ministerstva spravedlnosti a pro místní rozvoj věří, že se tím zlepší dostupnost nájemního bydlení většímu okruhu lidí. Doposud se totiž mohl pronajímatel chránit pouze pomocí kauce, která je pro řadu lidí velkou finanční překážkou.

Svůj právní názor na nastávající změny poskytl článku portálu Peníze.cz náš vedoucí právník Jan Eisenreich. V článku se dočtete, jak se liší smluvní pokuta od kauce, jaký mají oba nástroje účel a jak to všechno souvisí s náhradou škody.
SVJ Právník

Portál SVJPrávník nabízí specializované právní poradenství pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) a bytová družstva. Rádi Vám pomůžeme s řešením právních problémů Vašeho společenství vlastníků.


Rychlý kontakt