Jak to funguje

Naše advokátní kancelář se dlouhodobě specializuje na problematiku bytových družstev, SVJ a bytového vlastnictví. Poměrně dobře tak víme, s jakými problémy se SVJ potýkají a jak je můžeme řešit. Díky této specializaci můžeme společenstvím nabídnout výhodnější a předem stanovené ceny a především vysokou profesionalitu služeb. Součástí našeho týmu je i účetní a likvidátor, specializovaný na SVJ a BD. Poskytujeme tak servis nejen pro SVJ a BD, ale zejména i pro jiné advokátní kanceláře, které bytové právo příliš neřeší, nebo nechtějí řešit. Naše služby fungují velmi jednoduše - objednáte si Vámi zvolenou službu (pomocí webového formuláře, telefonicky či e-mailem) či poptáte její nezávazné nacenění, my Vás obratem kontaktujeme, domluvíme se na podrobnostech, dovyjasníme Vaše požadavky a dohodneme se na konečné objednávce našich služeb. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás, prosím, kontaktovat. Rádi Vám podrobněji popíšeme, co která služba obsahuje, který z našich právníků se Vám bude věnovat či zda naši pomoc vůbec potřebujete.

Případně si můžete sjednat schůzku v naší kanceláři a probrat zde podrobněji Váš problém a možnosti jeho řešení.Tato úvodní schůzka je vždy zdarma. Vždy se snažíme co nejvíce vyjít vstříc Vašim požadavkům. Pokud máte zájem o jinou službu v oblasti práva SVJ a BD, než kterou uvádíme u nás na stránkách, vyplňte, prosím tento formulář a popište, o co máte zájem.

Tým
Nejnovější články
Vymáhání pohledávek soudní cestou – nejčastější chyby výborů a představenstev

Jaké jsou nejčastější chyby statutárních orgánů a správcovských firem, které mohou značně zkomplikovat a prodražit zastupování v soudním řízení? Níže přinášíme přímo z praxe přehled nejčastějších situací, které se musí před podáním žaloby řešit.

Číst článek
Povinnost SVJ a BD nechat zapsat do evidence skutečné majitele

Od. 1. 1. 2018 dopadá na SVJ a BD zákonná povinnost nechat zapsat tzv. skutečné majitele do evidence skutečných majitelů. BD mají provést tuto povinnost nejpozději do 1. 1. 2019, SVJ pak mají tuto lhůtu prodlouženou do 1. 1. 2021. Poplatek za podání návrh na zápis v případě BD činí 1 000 Kč, avšak pokud bude návrh na zápis podán do konce roku 2018, bude BD od poplatku osvobozeno. Pokud tak chcete tento termín stihnout, ale nevíte si se zápisem rady, podívejte se na http://www.svjpravnik.cz/evidence-skutecnych-majitelu-bd-svj.php , kde najdete potřebné informace a pomoc – zjistíme, zda na Vaše BD tato povinnost dopadá a pokud ano, vypracujeme návrh na zápis a všechny potřebné dokumenty za fixní cenu 1.800,- Kč bez DPH.

Číst článek

<< Previous 1 2 Next >>

SVJ Právník

Portál SVJPrávník nabízí specializované právní poradenství pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) a bytová družstva. Rádi Vám pomůžeme s řešením právních problémů Vašeho společenství vlastníků.


Rychlý kontakt