Jak to funguje

Naše advokátní kancelář se dlouhodobě specializuje na problematiku bytových družstev, SVJ a bytového vlastnictví. Poměrně dobře tak víme, s jakými problémy se SVJ potýkají a jak je můžeme řešit. Díky této specializaci můžeme společenstvím nabídnout výhodnější a předem stanovené ceny a především vysokou profesionalitu služeb. Součástí našeho týmu je i účetní a likvidátor, specializovaný na SVJ a BD. Poskytujeme tak servis nejen pro SVJ a BD, ale zejména i pro jiné advokátní kanceláře, které bytové právo příliš neřeší, nebo nechtějí řešit. Naše služby fungují velmi jednoduše - objednáte si Vámi zvolenou službu (pomocí webového formuláře, telefonicky či e-mailem) či poptáte její nezávazné nacenění, my Vás obratem kontaktujeme, domluvíme se na podrobnostech, dovyjasníme Vaše požadavky a dohodneme se na konečné objednávce našich služeb. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás, prosím, kontaktovat. Rádi Vám podrobněji popíšeme, co která služba obsahuje, který z našich právníků se Vám bude věnovat či zda naši pomoc vůbec potřebujete.

Případně si můžete sjednat schůzku v naší kanceláři a probrat zde podrobněji Váš problém a možnosti jeho řešení.Tato úvodní schůzka je vždy zdarma. Vždy se snažíme co nejvíce vyjít vstříc Vašim požadavkům. Pokud máte zájem o jinou službu v oblasti práva SVJ a BD, než kterou uvádíme u nás na stránkách, vyplňte, prosím tento formulář a popište, o co máte zájem.

Tým
Nejnovější články

Smluvní pokuta místo kauce?

Novela občanského zákoníku znovu navrací možnost pronajímatelům sjednat smluvní pokutu. Ministerstva spravedlnosti a pro místní rozvoj věří, že se tím zlepší dostupnost nájemního bydlení většímu okruhu lidí. Doposud se totiž mohl pronajímatel chránit pouze pomocí kauce, která je pro řadu lidí velkou finanční překážkou.

Svůj právní názor na nastávající změny poskytl článku portálu Peníze.cz náš vedoucí právník Jan Eisenreich. V článku se dočtete, jak se liší smluvní pokuta od kauce, jaký mají oba nástroje účel a jak to všechno souvisí s náhradou škody.
SVJ Právník

Portál SVJPrávník nabízí specializované právní poradenství pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) a bytová družstva. Rádi Vám pomůžeme s řešením právních problémů Vašeho společenství vlastníků.


Rychlý kontakt